درد دل

سلام

حالا که حساب می کنم و روزها رو در هم ضرب میزنم میبینم اوووه چند وقته به این مأمن دلتنگی هام سر نزده و درد دلی نکردم ، و البت قلم و دفترم هنوز پا به پای لحظه های تنهایی ام هستن و این دور بی معرفتی روزگار رو کیبورد من هم تأثیر گذاشته و محرمیتش رو از بین برده ، فعلا یه درد دلی که واقعا درده نه اینکه اسمش درد دل باشه.

شنیدم که گفتند خدمتی که رضا خان با بساط کشف حجابش به دین و حجاب و ... کرد خیلی ها نکردن،،،

قبوله که خداوند دشمنان مسلمونها رو از احمقها قرار داده و حربه های اونها مثل کشتن و اسارت و ... واسه ما ارزشه اما الان این اسلام واقعی رو یه خونواده معمولی که الانه شاید تحصیلات چندانی هم ندارن چطور میتونن به فرزندانشون بیاموزن.

با این وضع تهاجم فرهنگی که تو سیستم و شاکله خودمون هست و نیازی به اونوری ها نیست دیگه برخی ها اهل مسجد و منبر و موعظه نیستن، اونوقت تکلیف این بچه ای که الان 15-20 سالش هست و ایمانی تو پدر و مادر ندیده چطور میتونه مسلمون واقعی باشه>

راستی دلم از این کتابهای "دین و زندگی" و معارف و ... و البت اساتیدی که یا علم مباحثه رو ندارن و یا جرأتش رو خیلی پره ...

اصلا یه کلام چرا هیچ فکری واسه این مهدکودک ها نمی کنن که با اینکه زیر نظر وزارت ارشاده شده یه جوری مروج ضد فرهنگ ...

وزارت ارشاد هم  که البت قربونش خودشم یه صافکاری نقاشی اساسی می خواد هم بدنه هم آدمهاش که اگه آدمهای یه مجموعه درست درمون نباشن بالاسرش دوبار سه بار هم بنویسی اسلامی و آرم ا... بزنی بازم ریپ می زنه.

/ 2 نظر / 36 بازدید
مهدی

سلام بودنت رو ارج مینهیم.

فرید

سلام، خوبی تراوین پر طرفدارترین بازی آنلاین دوباره زنده شد. بازی تراوین بزرگترین و پر طرفدارترین بازی آنلاین در ایران مجددا راه اندازی شد. سرور های جدید مجهز به بازی تراوین نسخه 4 می باشند و به تازگی راه اندازی شده اند جهت آغاز بازی و شروع فتوحات جدید هم اکنون بازی را آغاز نمایید.(به آدرس جدید سایت دقت نمایید) http://ts1.traviand.ir هم اکنون می توانید بازی تراوین نسخه 4 را آنلاین و رایگان بازی کنید در صورتی که با این بازی آشنایی ندارید راهنمای بازی را از اینجا بخوانید: http://t4answers.traviand.ir آدرس جدید www.traviand.ir را به خاطر بسپارید.